Наші послуги

Ми не просто беремо на себе всі організаційні моменти та формальності, але готові повністю захистити Вас від турбот та турбот щодо організації похорону.
Досвід та увага до особистих потреб замовників допомагають зорієнтуватися та знайти найкращий вихід навіть у нестандартних ситуаціях.

Кремація

Українці все частіше вважають за краще кремацію ніж звичайний спосіб поховання. Частка кремації в цілому по країні невисока, але постійно зростає. Це відбувається в силу багатьох причин, основні серед яких - брак місць на кладовищах, простота процесу і низька вартість.

 

В Запоріжжі немає крематорію,тому скористатися послугою кремації можна доставивши тіло покійного в Києв, Харків та Одесу, оскільки тільки в цих містах України є крематорії. Крематорії в Україні - це державні підприємства, весь процес в яких відбувається в порядку живої черги.Щоб провести кремацію тіла обов'язково потрібно мати такий пакет документів:

 

 

Що робити після кремації?

Після кремації, коли отримана урна з прахом, можна вчинити одним із таких способів:

Поховати урну в могилу. Це може бути як нова ділянка, так і споріднена могила; Можна розпорядитися прахом з волі померлого, наприклад, розвіяти його. Законодавство не визначає спеціальні місця для цього, тому вибір залежить тільки від вас.

Плюси кремації в порівнянні з традиційним похованням в землю:

 

 

 

Допомога на поховання

Родичі померлої людини, можуть самостійно отримати допомогу на поховання від держави,або ми,як представники ритуальної служби, можемо взяти оформлення цієі виплати на себе.

 

Як отримати допомогу на поховання самостійно

Якщо помер пенсіонер, необхідно звернутися до будь-якого сектору обслуговування громадян Пенсійного фонду України та подати наступні документи:

 

Розмір допомоги –

 

Якщо померла особа, яка не досягла пенсійного віку на момент смерті, не працювала, не перебувала на службі, не зареєстрована у центрі зайнятості як безробітна, необхідно звернутися до місцевих органів влади за останнім місцем проживання померлого. Розмір допомоги на поховання встановлює орган місцевого самоврядування і у різних регіонах він може бути різний.